Müşteri Sözleşmesi

Müşteri Sözleşmesi

takipcibank.com web sitesini ziyaret eden, üye olan, hizmetlerimizden herhangi birini sipariş eden tün kullanıcılar, takipcibank.com müşteri sözleşmesini kabul etmiş olur.

takipcibank.com müşteri sözleşmesi aşağıda maddeler halinde sunulmuştur;

takipcibank.com, satın alınan hizmet paketlerini tamamlayıp/teslim etmekle yükümlüdür.

takipcibank.com, satın alınan hizmet paketlerini tamamlayıp/teslim etmesinin ardından garanti,telafi ve iade garantisi vermez.

takipcibank.com 'dan hizmet alan müşteriler, alınan hizmet paketlerinin tamamlanarak/teslim edilmesinin ardından, hizmetlerin %100'ünün kaybolabileceğini/silinebileceğini kabul ederek alışveriş gerçekleştirir.

GENEL KULLANIM SÖZLEŞMESİ

Sitemizin kullanımıyla ilgili genel kurallar, yasal yükümlülükler aşağıda belirtilen koşullar ve kurallarla birlikte yasal sorumlulukları belirleyen Kullanım Sözleşmesi’nin takipcibank.com platformunu kullanmadan önce okunması tavsiye edilir.

Belirlenen şartların kullanıcı için uygun olmaması halinde, takipcibank.com platformunu lütfen kullanmayınız.

Kullanıcılar, takipcibank.com sitesini ziyaret ederek, kişisel bilgilerin verilmesini zorunlu kılan sipariş formunun doldurulması sırasında, işbu sözleşmede yer alan kuralları kabul etmiş olur.

takipcibank.com bu platform ve site uzantısında yer alan her türlü hizmet, ürün, kullanım koşulları, sitede sunulan bilgileri, önceden herhangi bir ikaza gerek olmaksızın değiştirme, yenileme, güncelleme, yayından kaldırma hakkını saklı tutar.

Değişiklik yapılması halinde, yayın tarihi itibariyle tüm değişiklikler yürürlüğe girer.

Müşteri sözleşmesi takipcibank.com’u kullanan herkese açıktır. Burada belirtilen şartlar, link verilmiş olan diğer tüm web siteleri içinde geçerlidir.

takipcibank.com platformu üzerinde sunulan tüm hizmetler ücret karşılığı verilir. Aşağıda belirtilen durumlarda, site yönetimi tarafından kullanıcının siteyi kullanması engellenebilir. Aşağıda belirtilmiş girişimlere dahil olan kişi ya da kişilerle ilgili kanuni hakkını saklı tutar;

1.a. Yanıltmaya yönelik, düzenli olmayan, eksik ve yanlış bilgiler veren, genel ahlak kurallarına uygun olmayan ya da Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı bilgilerin platformumuza kaydedilmesi,

1.b. Sitenin içeriğinin kısmen veya tamamen izinsiz bir şekilde kopyalanması,

1.c. Web sitesinin güvenliğini riske atacak ya da tehdit edecek yazılım kullanımı, çeşitli faaliyetlere başvurulması, yapılmaya çalışılması, verilerin alınması, silinmesi, değiştirilmesi yada bu eylemlerin yapılmaya çalışılması,

2.a. takipcibank.com bu internet sitesi genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesinde tüm bilgi, takipcibank.com markası ve diğer markalar, takipcibank.com alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin (“Materyaller”) ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz.

Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir.

takipcibank.com 'un bu sözleşmede açıkça belirtilmemiş diğer tüm hakları saklıdır.

2.b. takipcibank.com 'a ulaşan tüm eleştirilerin hakkı takipcibank.com’a aittir. Gerekli görülmesi halinde takipcibank.com tarafından pazarlama amaçlı kullanılabilir.

SORUMLULUKLAR

3.a. takipcibank.com'u kullanan tüm ziyaretçilerin ziyaret süreleri, zamanı, kullanılan ve görüntülenen sayfalar, kullanıcılara daha nitelikli hizmet sunmak amacıyla takip edilebilir.

3.b. Hiçbir kullanıcı, başka kullanıcıların takipcibank.com web platformunu kullanabilmesini önleyecek veya zorlaştıracak hareketlere başvuramaz. Aksi yaklaşımda karşılaşılabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluğu kabul eder.

3.c. takipcibank.com yöneticileriyle gerçekleştirilen mesajlaşmaların yedeklerinin alınması kullanıcıların sorumluluğunda olduğu gibi, yedeğin alınması takipcibank.com tarafından da önerilmektedir. Mesajlaşmaların silinmesi, yok olması, yedeklerinin alınmamış olması, çeşitli sebeplerle hasar görmüş olmasından takipcibank.com sorumlu tutulamaz.

3.d. takipcibank.com doğrudan kontrolü altında olmayan diğer internet sitelerinin bağlantı ya da referanslarını bünyesinde barındırabilir. Bu sitelerin içerikleri ve içerdikleri diğer site bağlantılarından takipcibank.com sorumlu değildir.

3.e. Kullanıcılar tarafından platformumuza üyelik sırasında, hizmet alımı sırasında verilen adres, e-posta adresi, telefon ve mobil telefon bilgileri ve benzeri iletişim yöntemleri üzerinden, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve ilgili iletişim yönetimine ait iletişim yollarıyla, takipcibank.com kullanıcılarla iletişime geçebilir. takipcibank.com’un bilgilendirme mesajı, pazarlama ve hizmetlerle ilgili diğer amaçlarla kullanıcıların iletişim bilgilerini kullanma hakkı bulunur. Kullanıcılar yukarıda belirtilen bu koşulları, yazılı bir şekilde tersine bir bildirim yapmadığı sürece kabul ve beyan etmiş sayılır.

GERİ ÖDEME POLİTİKASI

• Geri ödeme yapılmamaktadır.

• Instagram/Twitter/Tiktok vb. araçların ne zaman güncelleme yapabileceği bilinemez. Olası düşüşler,silinmeler yada gecikmelerden takipcibank.com sorumlu tutulamaz.

• Çalıntı kredi kartı veya çeşitli aldatıcı ödeme yöntemleriyle, başka kişiler adına yapılan ödemeler tespit edildiğinde, sipariş istisnasız bir şekilde iptal edilecektir.

• Verilen siparişlerin sisteme işlenmesinin ardından iade ya da iptal talepleri kabul edilmez. Siparişin tamamlanmaması, kısmen tamamlanması durumunda, iletişim kanallarımız aracılığıyla tarafımıza başvurabilirsiniz. Yapılan kontroller sonrasında siparişin tamamlanması sağlanacaktır.

Merhabalar nasıl yardımcı olabiliriz
3 Dakika Önce